Prádelny a čistírny Jihlava

Pronájem prádla

Pronajímáme a půjčujeme svým zákazníkům prádlo a pracovní oděvy.

Ve spolupráci s předními firmami zabývajícími se dlouhodobě výrobou prádla Vám můžeme nabídnout výhodnou formu pronájmu ložního, froté i stolového prádla. Prádlo je předáno k plnému využití zákazníkovi a platba za půjčování je buď formou paušálu, nebo za každou obrátku.

Případné opravy a výměna při opotřebení přechází na vlastníka prádla, tzn. na prádelnu. Za praní se fakturuje podle skutečně vypraných kusů, a to za obvyklé ceny (není-li součástí ceny i cena za pronájem). Povlečení je vyrobeno dle požadavků zákazníka, převážně však ze 100% bavlny.

Přednostně využíváme dlouhodobě osvědčené materiály pro hotelové použití. Materiál může být jak 100% bavlna, tak i směsový. Zákazníci, kteří již těchto našich služeb využívají, jsou například: Mandarin Oriental Prague, Four Season, Botanique hotel Prague, Majestic Plaza, Grandium, Mama Shelter, B&B, Art Nouveau Palace Hotel Palace, Grandhotel Brno, Barceló hotel Palace a apod. Pro Vaše potřeby jsme schopni zajistit dle přání i pronájem pracovních oděvů.

Naše společnost je připravena zapůjčit svým zákazníkům v případě potřeby prádlo i pro mimořádné situace (stolové prádlo na svatby, ložní i froté při nečekaném zvýšení počtu hostů).

V případě Vašeho zájmu Vás rádi navštívíme k bližšímu projednání možné spolupráce. Neváhejte nás kontaktovat.