Prádelny a čistírny Jihlava

Představujeme Vám Prádelnu a čistírnu Jihlava

Prádelna a čistírna Jihlava, s.r.o. je jedna z moderních průmyslových velkokapacitních prádelen v ČR, která je schopna plně uspokojit požadavky zákazníků. Areál firmy je postaven "na zelené louce" jako prádelna a čistírna, a proto je k tomuto účelu plně uzpůsoben a vybaven veškerým potřebným zázemím.

Prádlo pereme na moderních kontinuálních pracích linkách za použití optimální technologie a tekutých pracích prostředků renomovaných firem. Základním strojním vybavením pro žehlení jsou tři žehlicí linky, každá specifická pro zpracování určitého druhu prádla.

Úpravě prací vody je věnována maximální pozornost. Každodenní měření kvality prací vody je samozřejmostí. Kvalitní voda z vlastních vrtů je pro praní rozváděna výhradně v PPR, případně nerezovém potrubí. Je filtrována přes výkonné filtry a upravována na nulovou tvrdost sérií automatických změkčovacích systémů.

Oděvy čistíme na moderních strojích, které dávají záruku kvalitního vyčištění, aniž by poškozovaly životní prostředí. Technologické vybavení prádelny je průběžně modernizováno tak, aby odpovídalo požadavkům na kvalitu poskytovaných služeb.​​​​​

Firma je velmi dobře dopravně dostupná. Příjezd na dálnici D1 a všechny hlavní silnice procházející Jihlavou je bezproblémový (směry Znojmo - Vídeň, Pelhřimov - Jindřichův Hradec, Velké Meziříčí - Brno, Havlíčkův Brod - Kolín).

Prádelna a čistírna Jihlava, s.r.o. je řádným členem Asociace prádelen a čistíren ČR.

 

Sběrna prádla a šatstva

 

Sběrna prádla a šatstva je umístěna v areálu firmy.


Zajišťuje zpracování drobných zakázek na praní prádla a čištění šatstva. Služeb Sběrny prádla mohou využít občané i drobní podnikatelé. „odkaz na kontakt“
Zákazníci, kteří k nám přijedou autem, mohou využít vyhrazené parkoviště přímo před vchodem do sběrny.
​​​​​​

Provozní doba sběrny:  

 

pondělí - čtvrtek od 7:00 do 15:00 hodin

pátek od 7:00 do 12:00 hodin

 

  • Praní prádla
  • Čištění šatstva, kostýmů a uniforem
  • Impregnace oděvů
  • Čištění a ošetření kůží

 

Koberce z kapacitních důvodů nepřijímáme!